
Радіоприймач від мережі з Bluetooth акумулятором розємом під батарейки USB SD та двома ліхтариками Golon RX-382
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 92174
FM- радіоприймач дає змогу приймати радіостанції на діапазонах FM, AM, SW, що робить його універсальним і придатним для використання в різних умовах. Вбудована антена та високоякісний динамік забезпечують ясний і якісний звук. Ліхтарик, розташований збоку на частині приладу, має два режими яскравості, що дає змогу використовувати його як основне або додаткове джерело світла в різних ситуаціях.
Крім того, радіоприймач має простий і зручний інтерфейс керування зі зрозумілим дисплеєм. Компактний і легкий дизайн робить FM приймач з ліхтариком і USB GOLON RX-382BT ідеальним вибором для людей, які люблять подорожувати або проводити час на природі.
Характеристики:
Живлення й підзаряджання вбудованого акумулятора від мережі 220V
Читання через USB Flash і SD card
Частотний діапазон динаміків 150-18000 Гц
Розміри (ШхГхВ): 160х100х70 мм
Діапазони радіохвилі:
FM: 88 – 108 МГц
AM (середні хвилі): 530 — 1710 кГц
SW 1 – 7 (короткі хвилі): 9,0 – 16,0 МГц.
Потужність звуку: 5 Вт.
Входи USB і SD
Bluetooth-з'єднання
Комплектація
Радіоприймач GOLON RX-382BT
USB-кабель
Ремінь для перенесення
Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Особливості | Картрідер, USB-роз'єм |
| Живлення | D |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 490 г |
- Ціна: 450 ₴




