
Портативний радіоприймач Golon RX-A07AC від мережи та батарейок
350 ₴
280 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 92183
Радіоприймач GOLON RX-A07AC
Портативний радіоприймач – це зручно!
Радіоприймач приймає трансляції радіостанцій у FM/TV/УКХ, AM, SW діапазонах.
Радіоприймач має суміщені діапазони УКХ OIRT («радянський» 64-74 МГц) та УКХ CCIR («європейський» 88-108 МГц).
Відмінний вибір для дому та дачі чи села.
Має розширений FM-діапазон, включаючи УКХ «радянський» стандарт.
Приймає аудіоканали ефірного телебачення у метровому діапазоні.
Дизайн корпусу нагадує найпоширеніший приймач минулих років.
Особливості:
Всехвильовий аналоговий тюнер, діапазону ультракоротких, коротких та середніх хвиль (УКВ, КВ, СВ):
FM розширений (64-108 Mhz);
SW (7,5-19,0Mhz);
AM (530-1600 Khz).
Досить довга телескопічна антена (800мм) забезпечує впевнений прийом радіостанцій;
Тип: радіоприймач всехвильовий;
Живлення: Від мережі 220v;
Частотні діапазони:
FM: 64-108 МГц;
TV:2-5 CH; MW:
530-1600 kHz;
SW: 7.6-19 MHz;
Резервне живлення: 2 елементи живлення R20.
Розмір: 155х104х54 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Живлення | D |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Висота | 104 мм |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | FM-приймач |
- Ціна: 280 ₴




