
3D Конструктор Magic Blocks у вигляді ведмедика Bearbrick "Dissected Companion" 4713 деталей
750 ₴
675 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9169
Конструктор MAGIC BLOCKS підкорить серце кожного. Дуже цікава розвага для всієї родини.
Ідеальний подарунок як для підлітка, так і для дорослої людини.
У зібраному вигляді стане незвичайним предметом інтер'єру, який завжди привертає увагу.
Підтримка критичного мислення: Вирішення завдань та проблем у процесі складання конструктора розвиває логічне та критичне мислення дитини.
Стимуляція уяви та просторового мислення.
Сприяння координації та моториці: Складання конструктора розвиває моторику та допомагає вдосконалювати координацію рухів.
Підтримка терпіння та вміння вирішувати завдання: Стимулює розвиток волі та самодисципліни у процесі досягнення мети.
Купуючи цей конструктор, ви інвестуєте у розвиток своєї дитини, створюючи для неї простір для навчання та розвитку різних навичок.
Характеристики:
Висота у зібраному вигляді 50 см.
Кількість деталей 4713 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 4713 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
- Ціна: 675 ₴


