
Кухонний планетарний тістоміс Zepline ZP-136 3500W багатофункціональний з 3 насадками червоний
3 600 ₴
3 240 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Кухонний планетарний тістоміс Zepline ZP-136 3500W - багатофункціональний кухонний девайс, який дозволить вам замісити тісто максимально швидко та без зусиль. Завдяки наявності трьох насадок, він без проблем замісить тісто, перемішує різні інгредієнти, а також зможе збити яйця, вершки та ніжний крем.
Планетарний рух змішування полегшує точну сполуку всіх інгредієнтів. Це також дозволяє вам отримати найкраще з інгредієнтів, які Ви використовуєте. Еліптичний рух мішалок дозволяє їм досягати кожного куточка чаші та рівномірно змішувати сухі та вологі інгредієнти, а прозора знімна кришка чаші з отвором для заправки дозволить додавати інгредієнти у процесі замішування.
Переваги трьох насадок:
Гак для замішування тіста - ви готуватимете пельмені, макарони, тісто для піци та хліб без болю в руках. Тісто, що вимагає довгої, енергійної роботи, зробить тістоміс для вас.
Віночок для перемішування – міцна, велика металева мішалка ідеально підходить для в'язких мас, також підходить для змішування щільних мас на паштети та котлети.
Віночок для збивання яєць – ретельно перемішує та аерує легкі маси, такі як збиті вершки, безе, ніжні креми, відмінно збиває яйця.
Характеристики:
Потужність: 3500 Вт;
Напруга: 220-240 В;
Кількість швидкостей: 6
Об'єм чаші: 6 л
Матеріал чаші: нержавіюча сталь;
Гачок для замісу;
Віночок для перемішування;
Віночок для збивання яєць;
Лопатка;
Знімна прозора кришка чаші з отвором для заправки;
Нековзні ніжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Основні атрибути | |
| Об'єм дежі | 6 л |
| Номінальна споживана потужність | 3500 Вт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночок для збивання | Так |
- Ціна: 3 240 ₴


