
Портативна bluetooth колонка Hopestar H51
1 985 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Портативна колонка Hopestar H51, bluetooth колонка, бездротова колонка з водонепроникним корпусом Hopestar H51 оснащена функцією TWS, завдяки якому синхронізується з другою такою ж колонкою без будь-яких проводів для відтворення стерео звуку. Портативна колонка Hopestar H51 - це потужна Bluetooth колонка зі стильним та сучасним дизайном, виконана у вологозахищеному корпусі та має чудовий насичений звук. Колонка має кілька налаштувань еквалайзера на вибір та вбудований мікрофон, який дозволяє відповідати на дзвінки смартфона. Колонка може відтворювати музику через Bluetooth з будь-якого пристрою, оснащеного цим інтерфейсом, через дротове з'єднання з USB або USB флеш-пам'яті.
Характеристики:
Вихідна потужність: 20 ВТ
Частотний діапазон: 80 - 15000 Гц
Версія Bluetooth: 5,0
Акумулятор: Li-ion 3000 мА*год
Час відтворення музики на одному заряді батареї: 3,5 години
Напруга заряджання: DC 5 В
Струм зарядки: ≤1 А
Вологозахист: IPX6
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 15000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 1.95 кг |
- Ціна: 1 985 ₴

