
Колонка міні-валіза від мережі та від акумулятора з USB, SD, FM, AUX, Bluetooth, світломузикою ESS-109B
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Жодна вечірка не обходиться без гучної музики з колонок. Складно уявити сучасну людину, яка не слухала б музику. Особливо актуальною є музика в дорозі, в автомобілі, на природі, на відпочинку з друзями і т.д. Для всіх цих випадків корисним рішенням виявиться портативна колонка, яку можна завжди носити із собою.
Портативний стовпчик надає повну свободу дій. Скажіть ні дротам і зайвим деталям. Все просто, швидко, ефективно. Бездротова потокова мелодія з будь-якого пристрою забезпечена завдяки Bluetooth. Запускайте улюблену музику з телефону (планшета, комп'ютера) та насолоджуйтесь чистим звучанням із акустичною системою.
Характеристики:
Матеріал корпусу: Пластик
Тип живлення: Акумулятор, Мережа
FM-приймач
Бездротові інтерфейси, що підтримуються
Bluetooth
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB |
| Мінімальна частота | 90 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 90 мм |
- Ціна: 460 ₴