
Годинник електронний з будильником настільний від мережі та батарейок з синіми діодами VST-863-5
230 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Електронний годинник VST 863 виконаний у вигляді дерев'яного кубика.
Годинник компактний і простий в управлінні, кнопки знаходяться на задній панелі. Завдяки простій формі та відсутності зайвих елементів дизайну годинник легко впишуться у будь-який інтер'єр.
Відмінна особливість цифрового годинника VST-863-4 компактність, незвичайний дизайн, можливість керування голосом.
Індикація дисплея має 3 режими:
Показує повний цикл – час/дату/температуру, після чого дисплей гасне. Вмикається знову після бавовни чи іншого різкого звуку.
Показує повний цикл – час/дату/температуру, без вимкнення дисплея
Показує лише час, без вимкнення дисплея.
Характеристики:
Формат часу: 12/24 години
Є функція будильника
3 кнопки для налаштування і управління годинником
Матеріал корпусу: імітація дерева (МДФ)
Розміри: 10x6x4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Синій |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 10 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 0.12 кг |
- Ціна: 230 ₴

