
Портативна Blutooth колонка 120Вт Hopestar PARTY 130 RGB підсвічування 2 радіомікрофони
6 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17225
Колонка відрізняється унікальним та стильним дизайном у формі барила, вологозахисним корпусом, зручною ручкою для транспортування. Зверху розташовується панель керування режимами та підставка для смартфона, на дні колонки знаходиться пасивний випромінювач, завдяки чому звук надає більш насиченого відтінку з виразними басами.
Характеристика:
Підсвічування колонки має кілька режимів.
Еквалайзер 3 налаштування
Потужність 120 Вт
Батарея 22 000 мАг
Блютуз 5.0
Функція ТWS для синхронізації у пару
Роз'єм для встановлення на штатив
Лямка ремінець
2 бездротові мікрофони
Роз'єм Тyре-С, USВ, miсrоSD, 6.3 jask
Функція Роwеr Ваnk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 120 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід, USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Тканина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Еквалайзер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Вага | 4.2 кг |
- Ціна: 6 000 ₴
