
Портативна бездротова колонка Bluetooth Hopestar A50 Party
4 030 ₴
3 506 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Портативна акустика Hopestar A50 Party – це новий рівень звукової якості. Вона вражає своїми потужними динаміками, здатними створювати чистий і глибокий звук із приголомшливими басами. Сумарна потужність акустики становить неймовірні 80 Вт, забезпечуючи насичений та яскравий звук. Підсвічування колонки додає вечірці неповторної атмосфери.
Hopestar A50 Party обладнана зручною ручкою, яка дозволяє легко переносити акустику у будь-яке місце. Завдяки захисту від вологи за стандартом IPX5, ви можете використовувати колонку навіть в умовах підвищеної вологості, не турбуючись про водні бризки та пил. А вбудований мікрофон з функцією шумоподавлення та підтримка TWS дозволяють використовувати акустику для кришталево чистих голосових викликів та об'єднання двох колонок у стереосистему.
Характеристики
Версія Bluetooth: 5.0
Відстань передачі: 10 метрів
Вихідна потужність: 40W*2 (загальна 80 Вт)
Час роботи: 8 годин
Частотний діапазон: 80 Гц – 15 кГц
Динамік: по 93 мм, 4 Ом
Порт живлення: Type C
Максимальний струм: 1A
Тип батареї: Літій-іонна батарея 18650, 8800 мАг
Клас водозахисту: IP5X
Інтерфейс для аудіовходу: 3.5 мм гніздо для навушників (стерео), USB, TF-карта (MicroSD)
Розміри: 216 x 409 x 160 мм
Вага: 3300 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 80 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 15000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач, Зарядка плеєра/смартфона |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 409 мм |
| Висота | 216 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 3.3 кг |
- Ціна: 3 506 ₴



