
Годинник електронний з будильником настільний від мережі та батарейок з червоними діодами CX-2158-1
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2158-1
Годинник з великими цифрами CX 2158 - це елегантний і стильний годинник, який ідеально впишуться в інтер'єр вашого будинку або офісу. Цей електронний годинник є не тільки функціональним пристроєм для відображення часу, але і є елегантним декоративним елементом.
Настільний годинник CX 2158 має міцний та якісний корпус, виконаний з високоякісних матеріалів. Він забезпечує надійність і довговічність годинників, щоб ви могли насолоджуватися ними протягом тривалого часу.
Характеристики:
Тип товару: Годинник з підсвічуванням / годинник будильник
Форма: прямокутна
Матеріал: пластик
Харчування: Мережа 220 В та 12 В
Функції: будильник
Тимчасовий режим; 12 та 24 годинний
Розміри: 10.5 х 21 х 3 см
Колір чорний/ сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caixing |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 3 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 420 ₴

