
Водонепроникна акумуляторна бритва тріммер для гоління VGR 306
600 ₴
540 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 306X
Приємно дивитися на акуратних, чисто поголених чоловіків. Але чи завжди їм зручно після душу починати голитися. Тепер це стало можливим з водонепроникною акумуляторною бритвою VGR V-306. Стоячи під теплими струменями душа Ви можете сміливо голитися. Три плаваючі головки підлаштовуються під контури обличчя, не ушкоджують шкіру. Після гоління їх захисні сіточки відкриваються та промиваються водою.
Ергономічна вигнута форма та ідеальне розташування точок торкання інтерфейсу забезпечують ідеальне захоплення у будь-якій ситуації. На звороті бритви розміщений триммер, який відкривається легким натисканням. Ви завжди зможете підрівняти контури скронь, вуса, бороду.
Вам більше не доведеться міняти леза для гоління, як у старих верстатах. Підключіть електробритву до мережі через кабель USB, і вона буде готова до роботи через 1,5 години.
Технічні характеристики:
Модель: V-306
Тип електробритви: роторна
Живлення: акумулятор
Швидка зарядка акумулятора: 1,5 години
Тривалість роботи: до 90 хв.
Розмір: 16 х 6 см
Леза нержавіюча сталь
Корпус ABS
Напруга 100-240 Ст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Рухливий бритвений блок | Ні |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Глибина | 6 мм |
- Ціна: 540 ₴

