
Радіоприймач акумуляторний Everton RT-321 Bluetooth FM USB SD та ліхтариком
650 ₴
585 ₴
- Готово до відправки
- Код: RT-321
Everton RT-321 Bluetooth Usb/SD/Aux/FM Радіо
Радіоприймач Everton RT-321 — це портативний радіоприймач у ретростилі, який має безліч функцій і налаштувань.
Приймання радіохвиль у діапазонах FM: 88МГц-108МГц, AM: 530-1620КГц, SW1:3-8.5МГц, SW2:9.0-23МГц.
Функція Bluetooth, а також слоти USB і microSD дадуть змогу насолоджуватися улюбленою музикою в будь-який час
Акумулятор дає можливість працювати в умовах відсутності електрики. Додаткове живлення може бути забезпечене за рахунок двох батарейок R20.
Вбудований ліхтарик — додаткове джерело освітлення
Загальні характеристики:
- FM/AM/SW радіо (FM: 87,5-108 МГц)
- USB-вхід
- З ліхтарем
- Слот для SD-картки
- Функція Bluetooth 10 метрів.
Плеєр USB/TF Card у форматі MP3
Комплектація:
- Радіоприймач RT-321
- Акумулятор Li-ion 18650
- Шнур для зарядки USB - microUSB
- Пакування
Розміри: 19x13x6 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 115 мм |
| Вага | 550 г |
| Основні | |
| Тип | Приймач |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Ліхтарик, USB-роз'єм |
| Виробник | Everton |
| Тюнер | Аналоговий |
- Ціна: 585 ₴

