Портативний зовнішній акумулятор
Місткість 20000mah
Модель FP-06
DC 5V 2A
Швидке заряджання
Ліхтар
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Ліхтарик, Вологозахищений корпус, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 440 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


