
Мобільна сонячна панель GDSuper GD-100
600 ₴
480 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GD-100
GDSUPER GD-100 – це універсальний зарядний пристрій від сонячної енергії. За допомогою сонячної панелі та usb кабелю можна зарядити будь-які смартфони, планшети, фотоапарати та іншу техніку маючи у розпорядженні з джерел енергії тільки сонце, що дуже зручно у подорожах, експедиціях, поїздках та інших місцях з нестабільним електроживленням.
Переваги:
Панель має USB роз'єм для заряджання гаджетів;
Компактність та легкість;
Вологонепроникний;
Пилозахисний;
Працездатність навіть далеко від цивілізації.
Характеристики:
Вихідна потужність – 8 Вт;
Вольтаж - 6 Вольт;
USB роз'єм;
Максимальна напруга системи: 1000 В;
Розмір сонячних елементів – 274 х 181 х 18 мм;
Струм короткого замикання (isc): 1,43 А;
Напруга холостого ходу (voc): 7,2 В
Вологозахищена сонячна панель GDPLUS GD-100 6v 8W
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.65 кг |
| Ширина | 188 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Основні | |
| Виробник | Gdlite |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Склопластик |
| Напруга | 6 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Тип панелі | Полікристалічна |
- Ціна: 480 ₴


