
Годинник електронний з будильником настільний від мережі та батарейок з синіми діодами VST-862-5
280 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VST-862-5
Дерев'яні світлодіодні настільні годинники Wooden Clock з синім підсвічуванням
Оригінальні годинник Wooden Clock 862 зовні виглядають як брусок дерева.
Але варто тільки підключити живлення, вони миттєво оживають і перетворюються в багатофункціональні LED годинник.
Вони вдало вписуються практично в будь-який інтер'єр, ідеально гармонують з дерев'яними меблями.
На них немає циферблата, але час, дату і температуру вони показують.
Виглядає це інтригуюче, але насправді все просто – вони покриті дуже тонким шаром шпону, через який просвічуються світлодіоди.
В неактивному стані Wooden Clock 862 в буквальному сенсі зливається з обстановкою, але варто ляснути в долоні, як на одній із стінок проявляються час, потім дата і температура.
Сплячий - на дисплеї відображається тільки час, потім дисплей самостійно гасне через 3 секунди.
Постійний – дисплей не гасне, на ньому відображається лише час.
Змінний - дисплей не гасне, відображення дати, часу і температура повітря – поперемінно змінюють один одного..
Характеристики:
Яскравість на 50% з 6 вечора до 7 ранку автоматично
Адаптер DC 5V або 4 x1.5V AAA батареї (в комплект не входять)
Кілька варіантів звуків будильника
Температура відображається в градусах Цельсія або Фаренгейта
Формат часу може бути 12 або 24 години
Розміри: 150х70х41 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 152 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.19 кг |
- Ціна: 280 ₴

