
Портативні компьютерні колонки PC 2.0 FT-165
440 ₴
396 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 91074
Портативні колонки FT - 165 - це якісна комп'ютерна акустика, яка дозволить вам повною мірою насолодитися звуковими ефектами у фільмах, іграх і улюблених музичних композиціях. Модель є ідеальним поєднанням стильного зовнішнього вигляду і хорошої функціональності. Акустичну систему FT - 165 можна підключати до комп'ютера, планшета, телефону, телевізора або іншого джерела звуку. Музичні колонки дають потужне і якісне звучання! Колонки для комп'ютера FT - 165 здатні подарувати справжню насолоду при прослуховуванні музики або при перегляді фільмів на Вашому ноутбуці або стаціонарному комп'ютері. Завдяки своєму практичному дизайну і компактним розмірам, є хорошим доповненням до кожного сучасного інтер'єру. Звук відтворюється за допомогою підключення 3,5 мм роз'єму.
Характеристики:
Матеріал: пластик;
Регулювання гучності на проводі;
Тип акустики: 2,0;
Загальна вихідна потужність, RMS: 6 Вт;
Частотний діапазон: 20 Hz – 18 kHz;
Відношення сигнал / шум: > 60 дБ;
Можна використовувати як колонки для ПК, телевізора, плеєра або телефону.
Розмір колонки: 140х83х95 мм
Довжина кабелю: 140 см
Довжина кабелю між колонками: 40 см
Колір корпусу: чорний з червоним-так чорний з синім - так.
Комплектація:
Колонки;
Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комп'ютерна |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Акустичне оформлення | Відкритого типу |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 6 Вт |
| Чутливість | 60 дБ |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Вага | 0.68 кг |
- Ціна: 396 ₴

