
Дитяча машинка для стрижки з функцією збору волосся VGR V-155
700 ₴
630 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10546
Модель машинки VGR V-155 має функцію всмоктування зістриженого дитячого волосся в спеціальний контейнер, що розміщений на зовнішній стороні машинки, він акумулює зрізане волосся, роблячи процес чистим і зручним. Матеріал лез машинки VGR V-155 неіржавна сталь і керамічне полотно, які забезпечують точне і безпечне зрізання волосся навіть у найактивніших дітей.
Довжину зрізаного волосся можна змінювати за допомогою трьох насадок, що входять в комплект поставки. Стрижіть волосся вологим і зберігайте машинку в ідеальній чистоті завдяки водонепроникному корпусу зі ступенем вологозахисту IPX7.
Переваги:
Безшумна конструкція: робочий шум дитячої машинки для стрижки волосся дуже низький, нижче 50 дБ
Вбудована система для всмоктування волосся запобігає пошкодженню шкіри дитини фрагментами волосся і дає змогу дитині насолоджуватися процесом стрижки.
IPX7 водонепроникна, легко чиститься і миється
У комплекті 3 насадки: 0-6 мм (коса насадка), двосторонні насадки 3/6 мм. і 9/12 мм.
Метод зарядки через USB підтримує одночасне заряджання та використання.
Характеристики:
Живлення: Акумулятор, від USB
Потужність: 5 Вт
Тип акумулятора: li-Ion
Ємність акумулятора: 800 mAh
Матеріал лез: Кераміка
Водонепроникність: IPX7
Кількість насадок: 3
Максимальна довжина стрижки: 12 мм
Мінімальна довжина стрижки: 0.6 мм
Час роботи: 120 хвилин
Час заряджання: 120 хвилин
Ширина леза: 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.6 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Ширина леза | 50 мм |
| Керамічне покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Вага | 0.171 кг |
- Ціна: 630 ₴


