
Акумуляторна колонка міні валіза з підсвіткою MS-3629BT 20Вт 1500мАг
650 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (99) 786-44-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Режими: Bluetooth, додатковий, FM-радіо та програвач пам'яті.
Дисплей із підсвіткою.
Подвійний динамік для сильнішого звуку.
Фізичні кнопки режиму відтворення, гучності й еквалайзера.
Система TWS: бездротове під'єднання до іншого динаміка для потужного стереозвуку.
Сумісний з усіма останніми пристроями Bluetooth.
Відтворюйте музику з USB-накопичувача або мікро SD обсягом до 32 ГБ.
Ручка для зручності транспортування.
Акумуляторна батарея через micro USB або 5 В постійного струму.
RGB-підсвітка для дуже ефектного зовнішнього вигляду.
Розміри: 16 х 14 х 38.5 см.
Відстань Bluetooth: від 8 до 10 метрів
Вихідна потужність: 10 Вт x2
Частотна характеристика: 100 Гц-20 кГц
FM-діапазон: 87,5-108 МГц
Акумулятор: 1500 мА·год
Напруга: 5 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 38.5 мм |
| Глибина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
