
Колонка міні-валіза від мережі та від акумулятора з USB, SD, FM, AUX, Bluetooth, світломузикою та ручкою ESS-110
375 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Пристрій живиться від вбудованого акумулятора, який заряджається від мережі за допомогою кабелю USB-Micro (входить до комплекту постачання). Завдяки динаміку потужністю 5 Вт, динамік має потужний і насичений звук, без скрипу та шуму. Підтримка технології Bluetooth дає змогу пристрою легко під'єднуватися до смартфонів, планшетів, ноутбуків, mp3-плеєрів та інших сучасних пристроїв. Також аксесуар може відтворювати музику під час під'єднання до ґаджетів через роз'єм AUX, карти пам'яті microSD/TF і USB-накопичувачі. Вбудований FM-ресивер дасть змогу слухати музику, навіть якщо ви забули вдома телефон або флешку. Яскрава світлодіодна підсвітка динаміка гарантовано забезпечить святковий настрій.
Характеристики:
Інтерфейс: Bluetooth, USB, AUX, FM, MicroSD/TF;
Живлення: акумулятор, мережа 110-240В;
Ємність акумулятора 1200 мА·год;
Час роботи: до 5 годин;
Потужність: 5 Вт;
Особливості: FM-радіо, мікрофон, легка музика;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 110 мм |
- Ціна: 375 ₴
