
Професійна бездротова машинка для стрижки VGR V-682
1 389 ₴
1 250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: V-682H
VGR V-682 - це акумуляторна бездротова машинка для стрижки волосся та бороди з крутим дизайном та фантастичною точністю зрізу. У машинці зійшлося все необхідне для ідеальної стрижки: ніж з нержавіючої сталі шириною 45 мм і мінімальною висотою зрізу 0.8 мм, літій іонний акумулятор, збільшений час автономної роботи до 300 хвилин і LCD дисплей.
Характеристики:
Виробник: VGR;
Модель: V-682;
Номінальна потужність: 7 Вт;
LED дисплей з індикатором заряду акумулятора та індикатором вибраного режиму обертів двигуна;
Ширина ножа: 45 мм;
Час повного заряджання акумулятора: 4 години;
Час роботи від акумулятора при повному заряді: близько 300 хвилин (заявлено виробником);
Тип акумулятора: li-ion;
Місткість акумулятора: 2500 mAh;
4 режими швидкості обертів машини;
Регулювання зрізу лез: 0.8-2.0 мм;
Професійні леза з нержавіючої сталі;
Ступінь вологозахисту: IPX 7;
6 змінних насадок для стрижки: 1.5/3/4.5/6/9/12 мм;
Розмір машинки: 19 х 6 х 4 см;
Вага: 314 гам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 6 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Час роботи від акумулятора | 300 хв |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Вага | 0.314 кг |
- Ціна: 1 250 ₴


