
Компьютерні колонки PC 2.0 FT-165
465 ₴
418 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 91074
Портативні колонки FT - 165 - це якісна комп'ютерна акустика, яка дозволить вам повною мірою насолодитися звуковими ефектами у фільмах, іграх і улюблених музичних композиціях. Модель є ідеальним поєднанням стильного зовнішнього вигляду і хорошої функціональності. Акустичну систему FT - 165 можна підключати до комп'ютера, планшета, телефону, телевізора або іншого джерела звуку. Музичні колонки дають потужне і якісне звучання! Колонки для комп'ютера FT - 165 здатні подарувати справжню насолоду при прослуховуванні музики або при перегляді фільмів на Вашому ноутбуці або стаціонарному комп'ютері. Завдяки своєму практичному дизайну і компактним розмірам, є хорошим доповненням до кожного сучасного інтер'єру. Звук відтворюється за допомогою підключення 3,5 мм роз'єму.
Характеристики:
Матеріал: пластик;
Регулювання гучності на проводі;
Тип акустики: 2,0;
Загальна вихідна потужність, RMS: 6 Вт;
Частотний діапазон: 20 Hz – 18 kHz;
Відношення сигнал / шум: > 60 дБ;
Можна використовувати як колонки для ПК, телевізора, плеєра або телефону.
Розмір колонки: 140х83х95 мм
Довжина кабелю: 140 см
Довжина кабелю між колонками: 40 см
Колір корпусу: чорний з червоним-так чорний з синім - так.
Комплектація:
Колонки;
Упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Компьютерная |
| Назначение | Комплект акустики |
| Тип акустической системы | Активная |
| Акустическое оформление | Открытого типа |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 6 Вт |
| Чувствительность | 60 дБ |
| Минимальная частота | 20 Гц |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 83 мм |
| Высота | 140 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Вес | 0.68 кг |
- Цена: 418 ₴

